Search
  • Pilgrim Ski Academy

Ubytovanie v Nízkych Tatrách

Hľadáte vhodný hotel pre vašu zimnú dovolenku alebo lyžiarsky pobyt? Ideálne hotel na svahu, s wellness centrom a detským programom?


Vybrali sme pre vás skvelé ubytovanie v Nízkych Tatrách - rodinný hotel Ski & Wellness Residence Družba ****, ktorý sa nachádza priamo na zjazdovke Biela Púť v najväčšom lyžiarskom stredisku na Slovensku - v Jasnej.


Najväčší wellness hotel v Nízkych Tatrách

Hotel Ski&Wellness Residence Družba má najväčšie wellness centrum v Liptove, ktoré Vám ponúka až 7 bazénov, 25 metrový plavecký bazén, 9 sáun, novú fytosaunu, výrivky, vyhrievaný vonkajší bazén, priestranné tepidárium s nádherným výhľadom na hrebene Nízkych Tatier a širokú ponuku masáži a procedúr. Výhodou wellness centra je tiež samostatná zóna pre deti a samostatná zóna len pre dospelých.


Hotel pre deti

Rodinný hotel Družba má okrem samostatnej detskej wellness zóny s 3 bazénmi aj nový detský kútik a veľké vonkajšie ihrisko s kolotočom. Obľúbený je detský zábavno-náučný program Pevnosť Družba, ktorý spája zábavu s výchovou. Súčasťou programu je knižka, do ktorej deti zbierajú nálepky za splnené úlohy. Tie potom vymenia za odmeny, darčeky a nakoniec aj 50€ poukaz. O deti a ich zábavu sa celý čas stará skvelý animátorský tím. Samozrejmosťou je aj KIDS AREA, kde ich čaká stolný tenis, či stolný futbal, X-box a ďalšie super veci.

Komfortné ubytovanie v Jasnej

V hoteli máte na výber širokú ponuku komfortných izieb s možnosťou prístelky, rodinných izieb aj apartmánov. Dokonalá poloha hotela priamo na svahu zaručuje najvyšší komfort počas celej dovolenky.


Vlastná lyžiarska škola, požičovňa lyží aj ski servis

Priamo v hoteli nájdete aj našu lyžiarsku a snowboardovú školu, požičovňu lyží a lyžiarskej výstroje a špičkový servis lyží a snowboardov. Hostia hotela Ski&Wellness Residence Družba majú na všetky služby Pilgrim Ski Academy zľavu 10%!


Rezervujte si teraz naše služby vypísaním jednoduchého formulára.

Kontakt:

M: +421 905 693 403

T: +421 44 5591 555

E: info@lyziarskaskola.com

Otváracie hodiny:

denne od 8:00 do 16:00
v čase večerného lyžovania od 17:45 do 21:15

Adresa:

PILGRIM SKI Academy, s.r.o.
Hotel Ski & Wellness Residence Družba****
Demänovská Dolina 82, Jasná, Nízke Tatry
031 01 Slovakia

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

© 2020 Lyžiarska škola Pilgrim Ski Academy Jasná, Demänovská dolina. Created by Explor Media