top of page
Search
  • Pilgrim Ski Academy

Ubytovanie v Nízkych Tatrách

Hľadáte vhodný hotel pre vašu zimnú dovolenku alebo lyžiarsky pobyt? Ideálne hotel na svahu, s wellness centrom a detským programom?


Vybrali sme pre vás skvelé ubytovanie v Nízkych Tatrách - rodinný hotel Ski & Wellness Residence Družba ****, ktorý sa nachádza priamo na zjazdovke Biela Púť v najväčšom lyžiarskom stredisku na Slovensku - v Jasnej.


Najväčší wellness hotel v Nízkych Tatrách

Hotel Ski&Wellness Residence Družba má najväčšie wellness centrum v Liptove, ktoré Vám ponúka až 7 bazénov, 25 metrový plavecký bazén, 9 sáun, novú fytosaunu, výrivky, vyhrievaný vonkajší bazén, priestranné tepidárium s nádherným výhľadom na hrebene Nízkych Tatier a širokú ponuku masáži a procedúr. Výhodou wellness centra je tiež samostatná zóna pre deti a samostatná zóna len pre dospelých.


Hotel pre deti

Rodinný hotel Družba má okrem samostatnej detskej wellness zóny s 3 bazénmi aj nový detský kútik a veľké vonkajšie ihrisko s kolotočom. Obľúbený je detský zábavno-náučný program Pevnosť Družba, ktorý spája zábavu s výchovou. Súčasťou programu je knižka, do ktorej deti zbierajú nálepky za splnené úlohy. Tie potom vymenia za odmeny, darčeky a nakoniec aj 50€ poukaz. O deti a ich zábavu sa celý čas stará skvelý animátorský tím. Samozrejmosťou je aj KIDS AREA, kde ich čaká stolný tenis, či stolný futbal, X-box a ďalšie super veci.

Komfortné ubytovanie v Jasnej

V hoteli máte na výber širokú ponuku komfortných izieb s možnosťou prístelky, rodinných izieb aj apartmánov. Dokonalá poloha hotela priamo na svahu zaručuje najvyšší komfort počas celej dovolenky.


Vlastná lyžiarska škola, požičovňa lyží aj ski servis

Priamo v hoteli nájdete aj našu lyžiarsku a snowboardovú školu, požičovňu lyží a lyžiarskej výstroje a špičkový servis lyží a snowboardov. Hostia hotela Ski&Wellness Residence Družba majú na všetky služby Pilgrim Ski Academy zľavu 10%!


Rezervujte si teraz naše služby vypísaním jednoduchého formulára.

bottom of page