top of page
Search
  • Pilgrim Ski Academy

World cup Jasná 2021

Príďte zažiť atmosféru svetového pohára v lyžovaní v Jasnej, Nízkych Tatrách už 6. a 7.3. 2021!


Jasná sa opäť stane dejiskom Svetového pohára.


Najväčšie slovenské zimné stredisko Jasná v Nízkych Tatrách bude opäť hostiť svetovú ženskú elitu v zjazdovom lyžovaní. Pracovné zasadnutie alpskej komisie Medzinárodnej lyžiarskej federácie potvrdilo zaradenie Jasnej do výhľadového kalendára podujatí sezóny Svetového pohára 2020/21. 


Preteky v Jasnej sú naplánované na 6. a 7. marca 2021 a na programe budú opäť technické disciplíny, čiže slalom a obrovský slalom. Pôjde o rovnakú kombináciu disciplín ako v marci 2016, keď Jasná po dlhšej časovej prestávke hostila ženskú elitu. Rezervujte si teraz naše služby vypísaním jednoduchého formulára.

bottom of page