• Pilgrim Ski Academy

Lyžiarska škola Jasná, Nízke Tatry

Pilgrim Ski Academy je lyžiarska škola, požičovňa lyží a ski servis. Nájdete nás v najväčšom lyžiarskom stredisku na Slovensku – v Jasnej, Nízkych Tatrách!

Kde sa nachádza naša lyžiarska škola?

Lyžiarska škola Pilgrim Ski Academy sa nachádza pri zjazdovke Biela Púť, na dolnom podlaží hotela Ski&Wellness Residence Družba.

Kedy sme otvorení?

Počas zimnej sezóny sú lyžiarska škola, požičovňa lyží a výstroje, ski servis a náš lyžiarsky obchod otvorené každý deň, od 8:00 do 16:00, a tiež aj počas večerného lyžovania od 17:45 do 21:15.

V ponuke lyžiarskej školy nájdete individuálne aj skupinové lekcie. Záleží len na vás, čo vám viac vyhovuje. Či už vás čakajú prvé kroky alebo chcete zdokonaliť svoju techniku, ste vítaní. Pilgrim Ski Academy ponúka výuku pre všetky úrovne.​

​Pridanou hodnotou Pilgrim Ski Academy je vlastný ohradený lyžiarsky areál pre začiatočníkov. V tomto areály je aj dopravný pás. Vlastný areál zabezpečuje bezpečnosť a zamedzuje rušivým vplyvom alebo ohrozeniam, ktoré sú na bežnej zjazdovke. Vďaka moderným pomôckam pre deti sa tu naši najmenší lyžiari dokážu učiť formou hry. Mať zakúpený skipass počas výuky v areáli nie je potrebné.

Rezervujte si teraz naše služby vypísaním jednoduchého formulára.

Kontakt:

M: +421 905 693 403

T: +421 44 5591 555

E: info@lyziarskaskola.com

Otváracie hodiny:

denne od 8:00 do 16:00
v čase večerného lyžovania od 17:45 do 21:15

Adresa:

PILGRIM SKI Academy, s.r.o.
Hotel Ski & Wellness Residence Družba****
Demänovská Dolina 82, Jasná, Nízke Tatry
031 01 Slovakia

© 2020 Lyžiarska škola Pilgrim Ski Academy Jasná, Demänovská dolina. Created by Explor Media