top of page
Search
  • Pilgrim Ski Academy

Firemná lyžovačka v Jasnej

Odmeňte svoj tím lyžovačkou priamo pod Chopkom, v TOP stredisku Jasná, Nízke Tatry!


Premýšľate ako sa poďakovať obchodným partnerom, vyškoliť a motivovať obchodných zástupcov, odmeniť vynikajúcich zamestnancov, utužiť kolektív vo firme alebo dopriať kvalitný oddych sebe i svojej rodine? Firemná lyžovačka je ideálnym spojením všetkého, čo potrebujete dosiahnuť.


Zimný teambuilding = firemná lyžovačka

Skvelá zábava na svahu, dokonalý oddych v najväčšom wellness centre, originálna gastronómia a večerné posedenia v bare alebo kabarete. Toto všetko vás čaká v najpopulárnejšom lyžiarskom stredisku na Slovensku.Kde sa ubytovať v Nízkych Tatrách?

Pre vašu firemnú lyžovačku vám odporúčame Kongres hotel Družba ****, ktorý sa nachádza v srdci Jasnej, priamo na známej zjazdovke Biela Púť. Tento kongresový hotel má až 7 konferenčných miestností, 2 reštaurácie, nočný bar, kabaret, cigarovú miestnosť a najväčšie wellness centrum v Liptove.Vlastná lyžiarska škola, požičovňa lyží aj ski servis

Priamo v Kongres hoteli Družba nájdete aj našu lyžiarsku a snowboardovú školu, požičovňu lyží a lyžiarskej výstroje a špičkový servis lyží a snowboardov. Hoteloví hostia majú na všetky služby Pilgrim Ski Academy zľavu 10%!Rezervujte si teraz naše služby vypísaním jednoduchého formulára.

bottom of page