LYŽIARSKA A SNOWBOARDOVÁ ŠKOLA

Naša lyžiarska a snowboardová škola v Jasnej je pre všetky lyžiarske úrovne a pre všetky vekové kategórie.

Kancelária lyžiarskej školy, ktorá je zároveň aj „meeting point“, sa spolu so servisom a požičovňou lyží nachádza na -3. podlaží v dolnej budove hotela Ski&Wellness Residence Družba****, v susedstve s lyžiarňou a Ľudovou reštauráciou. Vstup pre hotelových hostí je priamo z hotela, pre ostatných klientov zo zjazdovky č. 13 Biela Púť.

Pridanou hodnotou našej ponuky je vlastný ohradený lyžiarsky areál pre začiatočníkov s dopravným pásom - „lyžiarska škôlka“ - hneď vedľa hotela Ski&Wellness Residence Družba****. Na tomto mieste sa môžu všetci adepti učiť lyžiarsku abecedu v bezpečí a bez rušivých vplyvov a ohrozenia od ostatných návštevníkov strediska. Vstup do tohoto priestoru je podmienený zakúpením služieb lyžiarskej školy Pilgrim Ski Academy podľa platného cenníka. Skipass počas výuky tu nie je potrebný.

Každá lekcia trvá 120 minút. Začiatok jednotlivých lekcií je o 8:45, 11:00 a 13:30.

Individuálne lekcie sú najefektívnejšou formou výuky pre lyžiarov každého veku a všetkých úrovní. Či sa chcete vy alebo vaše dieťa lyžovať naučiť alebo v lyžovaní zlepšiť, keď ste sám s inštruktorom, pokrok je najrýchlejší.

Skupinová výuka si od každého v skupine vyžaduje vyššiu mieru disciplinovanosti a samostatnosti. Preto je vhodná pre dospelých a deti, ktoré sú ochotné a schopné v skupine spolupracovať. Ďalším nevyhnutným predpokladom je približne rovnaká lyžiarska úroveň jednotlivých členov skupiny. Inak sa budú jedni nudiť, alebo druhí budú frustrovaní a nahnevaní, keď nebudú stíhať.

Máme pomerne stabilný tím inštruktorov, ktorý každoročne osvieži „nová krv“. Podmienkou práce u nás je platný certifikát učiteľa lyžovania (resp. snowboardingu) získaný u akreditovanej domácej alebo zahraničnej vzdelávacej inštitúcie. Dobrým zvykom sú spoločné tréningy našich inštruktorov, kde si konfrontujú svoje skúsenosti, prípadne tí skúsenejší poradia novým, čo je zaužívané v našich podmienkach.

Sme tu len pre Vás, aby sme splnili Vaše nároky a individuálne požiadavky.

Pre hotelových hostí Ski&Wellness Residence Družba****  a klientov PILGRIMTOURS je poskytovaná 10% zľava.

FOTOGALÉRIA

Kontakt:

M: +421 905 693 403

T: +421 44 5591 555

E: janlaucik@stonline.sk

Otváracie hodiny:

denne od 8:00 do 16:00
v čase večerného lyžovania od 17:45 do 21:15

Adresa:

PILGRIM SKI Academy, s.r.o.
Hotel Ski & Wellness Residence Družba****
Demänovská Dolina 82, Jasná, Nízke Tatry
031 01 Slovakia

© 2020 Lyžiarska škola Pilgrim Ski Academy Jasná, Demänovská dolina. Created by Explor Media and Juraj Piatka